România, dusă la groapă cu fanfara
În cartierul copilăriei mele, petrecerea omului la groapă era musai cu fanfară. Să nu-şi dea seama mortul că e ultimul drum.
În cartierul copilăriei mele, petrecerea omului la groapă era musai cu fanfară. Să nu-şi dea seama mortul că e ultimul drum.
Uite aşa şi noi, în tot vacarmul ăsta politic din ultima săptămână, mai că am uitat că stăm cu mortul pe masă. Or, România asta pe care ne-au tot plimbat-o prin faţă a început să pută.
CITEŞTE AICI: România, dusă la groapă cu fanfara
Urmărește Business Magazin

Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe Alephnews
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe prosport.ro
Citeşte pe Gandul.ro
Citeşte pe MediaFLUX.ro
Citeşte pe MonitorulApararii.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro
-
Ce mai face George Soros la 94 de ani, „inamicul public" numărul 1 din România. Cine este Alexander Soros, urmașul lui, care a fost decorat de fostul președinte american Joe Biden în locul tatălui său. Scott Bessent, mâna dreaptă a lui Soros, alături de care a prăbușit lira sterlină, e acum ministru de Finanțe în SUA