Scandal sexual la Liceul de Arte din Focşani | Directoarea ar fi apărut în poze indecente alături de un elev cu care ar fi avut o relaţie

Postat la 14 mai 2018 540 afişări

Inspectoratul Şcolar Judeţean Vrancea a început o anchetă după ce pe Facebook au apărut poze indecente cu directoarea Liceului de Arte ”Gheorghe Tattarescu” din Focşani şi un elev. Luni, femeia a demisionat din funcţia de conducere.

Scandal sexual la Liceul de Arte din Focşani | Directoarea ar fi apărut în poze indecente alături de un elev cu care ar fi avut o relaţie

Scandalul a izbucnit în weekend, când în presa locală şi pe Facebook au apărut mai multe fotografii indecente, personajele surprinse în capturi fiind directoarea Liceului de Artă şi un elev din clasa a XII-a.

Surse din rândul profesorilor spun că în acest caz este vorba despre o răzbunare a fostului soţ al femeii, care ar fi realizat capturile şi ulterior le-ar fi răspândit pe Internet.

Pentru a verifica toate informaţiile, la Inspectoratul Şcolar Judeţean a fost înfiinţată o comisie de anchetă.

Cititi mai multe pe www.mediafax.ro

Știu pe ce lume trăiesc

Ești de acord ca, prin lege, să se înființeze funcția publică Avocatul Copilului?

Sunt de acord cu termenii si conditiile

Urmărește Business Magazin

Citeşte pe Gandul.ro

0 seconds of 1 minute, 7 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
00:00
01:07
01:07
 

Preluarea fără cost a materialelor de presă (text, foto si/sau video), purtătoare de drepturi de proprietate intelectuală, este aprobată de către www.bmag.ro doar în limita a 250 de semne. Spaţiile şi URL-ul/hyperlink-ul nu sunt luate în considerare în numerotarea semnelor. Preluarea de informaţii poate fi făcută numai în acord cu termenii agreaţi şi menţionaţi in această pagină.

www.zf.ro
Impactul real al tarifelor preşedintelui Trump: La ce preţ ar putea ajunge un iPhone dacă tarifele rămân în picioare? Costurile urcă de până la 10 ori