Imagini incredibile de la concursul National Geografic, ediţia 2012 – GALERIE FOTO
Ediţia din acest an a consursului National Geografic a aliniat la linia de start fotografi din întreaga lume. Mai este încă suficient timp de înscriere pentru doritori, devreme ce termenul limită este 30 noiembrie 2012, relatează publicaţia Boston.
Fotografi din întreaga lume (130 de ţări) - deopotrivă amatori şi profesionişti - au înscris până acum peste 20.000 de imagini în această cursă. Va fi desemnat câte un câştigător pentru categoriile Oameni, Locuri şi Natură şi un mare câştigător. Imaginile din această galerie sunt exemple pentru îndemânarea de care dau dovadă fotografii care s-au înscris în această competiţie.
Urmărește Business Magazin

Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe Alephnews
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe prosport.ro
Citeşte pe Gandul.ro
Citeşte pe MediaFLUX.ro
Citeşte pe MonitorulApararii.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro
-
Ce mai face George Soros la 94 de ani, „inamicul public" numărul 1 din România. Cine este Alexander Soros, urmașul lui, care a fost decorat de fostul președinte american Joe Biden în locul tatălui său. Scott Bessent, mâna dreaptă a lui Soros, alături de care a prăbușit lira sterlină, e acum ministru de Finanțe în SUA