Şoc pe piaţa de retail: Kauflad şi Lidl pregătesc o surpriză de PROPORŢII care ar putea zgudui piaţa
Producătorul român de lacuri şi vopsele Policolor a vândut o suprafaţă de 120.000 de metri pătraţi (12 hectare) din terenul fostei fabrici pe care o deţinea pe bulevardul Theodor Pallady către compania ERES - Entire Real Estate Solutions, potrivit unor surse din piaţă.
„Săptămâna aceasta s-a semnat un antecontract pentru terenul Policolor. Din cauza clauzei de confidenţialitate, nu putem dezvălui nici cumpărătorul, nici valoarea tranzacţiei“, au spus reprezentanţii Policolor pentru ZF.
Şoc pe piaţa de retail: Kauflad şi Lidl pregătesc o surpriză de PROPORŢII care ar putea zgudui piaţa
Urmărește Business Magazin

Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe Alephnews
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe prosport.ro
Citeşte pe Gandul.ro
Citeşte pe MediaFLUX.ro
Citeşte pe MonitorulApararii.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro
-
Ce mai face George Soros la 94 de ani, „inamicul public" numărul 1 din România. Cine este Alexander Soros, urmașul lui, care a fost decorat de fostul președinte american Joe Biden în locul tatălui său. Scott Bessent, mâna dreaptă a lui Soros, alături de care a prăbușit lira sterlină, e acum ministru de Finanțe în SUA